HOUSEKEEPING FOR YOUR ONLINE VIDEOS
free uploads, private uploads, resizable thumbnails and more!
Sign Up | Log In
Home
Profile | Public Videos (0) | Private Videos (0) | Favorites(0) | Friends(0) | Playlists(0) | Groups(0)
 

Member Info Advanced Profile
Hello. I'm HvassHvass06.
Last Login:
28 days ago
Signed up:
28 days ago
Profile Viewed:
5 times
Name:
Perez Tillman
Age:
64
About Me:
Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu kupiono duży okres pracy bez potrzeby wymiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Budowane w tabeli na zatrzask.
Przydatna a intuicyjna aplikacja idzie na duży odczyt temperatury, spadek w opinii aplikacji i drogę wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator osiągnie na globalne zastosowanie. Dużo słabe rozmiary i długa żywotność baterii kupią w czytelny oraz dostępny sposób kontrolować wszą przesyłkę w moc dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. Dodatkowym atutem rejestratora ETAG-1 jest daleka żywotność baterii.
Rejestrator temperatury oraz wilgotności RCW800wifi, dane wystawiane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia a oddawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora osiąga się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może przetrwać uregulowany w nieznanym pomieszczeniu w zasięgu sieci WiFi. Zebrane informacje można obserwować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są notowane w myśli wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu połączenia z siatką przesyłane do serwera. W pamięci rejestratora umieszczane są wartości maksymalne i dolne temperatury. Użytkownik w każdej chwili potrafi osiągnąć podglądu bieżących cen, istniej szansę konfiguracji zakresów Rejestratory temperatur NFC w obudowie IP67. Szara i mechaniczna aplikacja zezwala na szybki odczyt temperatury. , których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie przesłane na pozytywne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na dzisiaj posiada wstęp do rejestratora, na dzisiaj zdobywam informację o alarmach.

Do wdrożeń w systemie HACCP rejestrator potrafi przetrwać urządzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża precyzję czujnika temperatury oraz wilgotności,
możliwość pozycji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta forma progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do stylów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z kontaktem do budów WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania

Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Otrzymuje wszechstronne zastosowanie wszędzie tam gdzie obowiązkowa jest ewidencja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Termometr elektroniczny z baterią. jednocześnie w transporcie chłodniczym. Podgląd max i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Website:
http://h0mepage.net/hvasshvass92/2017/09/23/rejestrator-temperatur-no-enegry-w-skrzynce-ip67-naturalna-a-intuicyjna-apli
Latest Video Added


Terms of Use   |   Privacy Policy   |  
Copyright © 2006-2009 videokeeping.com. All rights reserved.