Warning: date(): It is not safe to rely on the system's timezone settings. You are *required* to use the date.timezone setting or the date_default_timezone_set() function. In case you used any of those methods and you are still getting this warning, you most likely misspelled the timezone identifier. We selected the timezone 'UTC' for now, but please set date.timezone to select your timezone. in /home/admin/wwwroot/adpost.com/vid/uprofile.php on line 58
videokeeping.com - houskeeping for your online videos
    
HOUSEKEEPING FOR YOUR ONLINE VIDEOS
free uploads, private uploads, resizable thumbnails and more!
Sign Up | Log In
Home
Profile | Public Videos (0) | Private Videos (0) | Favorites(0) | Friends(0) | Playlists(0) | Groups(0)
 

Member Info Advanced Profile
Hello. I'm HvassHvass06.
Last Login:
364 days ago
Signed up:
364 days ago
Profile Viewed:
9 times
Name:
Perez Tillman
Age:
65
About Me:
Termometr internetowy z wyświetlaczem LCD. Zasilane z dwóch baterii pastylkowych, dzięki czemu kupiono duży okres pracy bez potrzeby wymiany baterii (do 2 lat). Urządzone są w zintegrowany czujnik temperatury NTC o długości 2m. Budowane w tabeli na zatrzask.
Przydatna a intuicyjna aplikacja idzie na duży odczyt temperatury, spadek w opinii aplikacji i drogę wysłanie pliku excel oraz pdf. Wysoko wodoodporna folia w którą zapakowany jest rejestrator osiągnie na globalne zastosowanie. Dużo słabe rozmiary i długa żywotność baterii kupią w czytelny oraz dostępny sposób kontrolować wszą przesyłkę w moc dziedzinach, np. medycyna, szczepionki, żywność, laboratoria, transport wyrobów. Dodatkowym atutem rejestratora ETAG-1 jest daleka żywotność baterii.
Rejestrator temperatury oraz wilgotności RCW800wifi, dane wystawiane są na wbudowanym wyświetlaczu urządzenia a oddawane do bezprzewodowo, za pośrednictwem sieci WiFi do serwera. Konfigurację rejestratora osiąga się przez przeglądarkę internetową, następnie rejestrator może przetrwać uregulowany w nieznanym pomieszczeniu w zasięgu sieci WiFi. Zebrane informacje można obserwować za usługą przeglądarki internetowej. Jeśli rejestrator czasowo straci powiązanie z internetem, pomiary temperatury są notowane w myśli wewnętrznej rejestratora, po zdobyciu połączenia z siatką przesyłane do serwera. W pamięci rejestratora umieszczane są wartości maksymalne i dolne temperatury. Użytkownik w każdej chwili potrafi osiągnąć podglądu bieżących cen, istniej szansę konfiguracji zakresów Rejestratory temperatur NFC w obudowie IP67. Szara i mechaniczna aplikacja zezwala na szybki odczyt temperatury. , których przekroczenie ruchomi alarm, powiadomienie o alarmie zostanie przesłane na pozytywne adresy e-mail. Po zainstalowaniu aplikacji na smartfonie użytkownik na dzisiaj posiada wstęp do rejestratora, na dzisiaj zdobywam informację o alarmach.

Do wdrożeń w systemie HACCP rejestrator potrafi przetrwać urządzony w świadectwo wzorcowania przyrządu. Zalety rejestratora :

duża precyzję czujnika temperatury oraz wilgotności,
możliwość pozycji na zasilaniu bateryjnym nawet do 6 godzin,
prosta forma progów alarmowych,
sygnalizacja dźwiękowa oraz świetlna stanów alarmowych,
pamięć 20 000 punktów pomiarowych,
możliwość exportu wyników testów do stylów plików, zestawienia graficznie,
stały monitoring online z kontaktem do budów WiFi, z najdroższym interwałem odświeżania

Zewnętrzny dołączany czujnik temperatury NTC o długości 80cm. Otrzymuje wszechstronne zastosowanie wszędzie tam gdzie obowiązkowa jest ewidencja i archiwizacja temperatury, zwłaszcza w sektorze spożywczym, rolniczym, chłodniczym, farmaceutycznym i laboratoryjnym. Termometr elektroniczny z baterią. jednocześnie w transporcie chłodniczym. Podgląd max i lekkiej temperatury zmierzonej, sygnalizacja optyczna przekroczonych limitów alarmowych.
Website:
http://h0mepage.net/hvasshvass92/2017/09/23/rejestrator-temperatur-no-enegry-w-skrzynce-ip67-naturalna-a-intuicyjna-apli
Latest Video Added


Terms of Use   |   Privacy Policy   |  
Copyright © 2006-2009 videokeeping.com. All rights reserved.